Григор Димитров приключи участието си на двойки на турнира в Монреал

4322
на 10.08.2017

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Григор Димитров приключи участието си на двойки на турнира „Роджърс Къп“ в Монреал, съобщава сайтът на състезанието.

В двубой от втория кръг на надпреварата Димитров и аржентинецът Хуан Мартин дел Потро бяха победени от четвъртите поставени в схемата, братята Майк и Боб Брайън от Съединените щати с 6:3, 7:5. Двубоят продължи час и 4 минути.

В първия сет близнаците Брайън набързо поведоха с 4:1 гейма и успяха да съхрянят аванса си до края на частта.

Вторият сет бе по-равностоен, като Димитров и Дел Потро доведоха резултата до 4:1 гейма в своя полза. Американците, които са трети в ранглистата на двойки в момента, успяха да се върнат в сета, а след това и да го спечелят, с което и двубоя.

За Димитров и Дел Потро това бе втори мач за деня.

Преди това двамата изиграха мачовете си от втория кръг в индивидуалния турнир. Димитров победи Миша Зверев от Германия с 6:3, 3:6, 6:3.

Дел Потро изненадващо загуби от участващия с покана от организаторите Денис Шаповалов от Канада с 3:6, 6:7(4).