Групата на Мъри се завърза след реми във Виляреал

4812
на 20.10.2017

Отборите на Виляреал и Славия (Прага) направиха 2:2 в битка за временната челна позиция в група А на Лига Европа. И четирите попадения паднаха преди почивката, като “жълтите” на Хави Кайеха изоставаха с 0:2. С поделените точки испанците остават на първо място заради по-добрата голова разлика. Само на точка зад тях е Астана на Станимир Стоилов.

Първото полувреме на “Ел Мадригал” беше спиращо дъха и наситено с четири гола. В 18-ата минута Нецид откри резултата в полза на чехите след удар с глава. Гостите удвоиха преднината си в 30-ата след центриране на Сикора и насочване на Дани.

“Подводницата” вдигна оборотите и в края на полувремето върна двата гола. В 41-ата Пабло Форналс изпъкна с чудесна асистенция, а Ману Тригерос отбеляза. Три минути по-късно Антонио Рукавина центрира, а новото попълнение Карлос Бака овладя майсторски и реализира за 2:2, предава Спортал. През втората част домакините играха по-дейно, но не показаха прецизност пред гола. В 51-ата Форналс изпусна на два пъти. В 68-ата пък Бака трепна пред вратата и провали хубавия си пробив. В крайна сметка дуелът завърши без победител.

Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция Митници (ВИДЕО) Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция "Митници" (ВИДЕО)