Дори две дузпи не стигнаха на Наполи да вземе поне точка на Манчестър Сити

6021
на 17.10.2017

Отборът на Манчестър Сити продължава победния си ход. Английският тим победи с 2:1 Наполи в сблъсък от група "F" на Шампионската лига и записа 10-ти пореден успех на сметката си и 3-ти в този турнир. Двата тима направиха доста приятен за окото мач, изпълнен с много положения и интересни моменти.

Домакините на "Етихад" поведоха с голове на Рахим Стърлинг в 9-ата и Габриел Жезус в 13-ата минута, предава Спортал. След това гостите получиха две дузпи. Първата в 38-ата минута бе пропусната от Дрис Мертенс, а Амаду Диавара реализира втората в 73-ата минута, но Наполи така и не успя да се добере поне до равенството.