Достоен Лудогорец не издържа на Реал, съдия лиши "орлите" от велико постижение (снимки)

22803
на 01.10.2014
Достоен Лудогорец не издържа на Реал, съдия лиши орлите от велико постижение (снимки)

Лудогорец се държа достойно срещу Реал Мадрид, въпреки че загуби с 1:2 на препълнените трибуни на стадион „Васил Левски” в мача от група „В” на Шампионската лига.

Съдията Крейг Томпсън се намеси на няколко пъти много решаващо и все в полза на звездния отбор от Мадрид. Лудогорец поведе с 1:0 след гол на Марселиньо в 6-та минута.

Владo Стоянов спаси дузпа на Кристиано Роналдо в 10-та минута. Реал Мадрид получи първия си подарък в 23-та минута, когато съдията Крейг Томпсън посочи бялата точка за много спорно нарушение срещу Кристиано Роналдо. Именно Роналдо реализира дузпата в 24-та минута. Победният гол за Реал Мадрид реализира Карим Бензема в 77-та минута, а преди попадението останаха много големи съмнения за нарушение на французина срещу Александър Александров, пише gong.bg.

Съставът на Лудогорец изглеждша така: 21. Владислав Стоянов - 15. Александър Александров, 25. Йордан Минев, 27. Козмин Моци, 80. Жуниор Кайсара - 8. Фабио Ешпиньо, 18. Светослав Дяков -  17. Даниел Абало, 84. Марселиньо, 7. Михаил Александров - 9 Безяк.

Резерви: 26. Милан Борян, 16. Браян Ангуло, 12. Абел Анисе, 23. Христо Златински, 88. Вандерсон, 93. Върджил Мисиджан, 99. Юнес Хамза

Ето стартовата единайсеторка на Реал: 1. Икер Касияс - 17. Алваро Арбелоа, 2. Рафаел Варан, 4. Серхио Рамос, 12. Марсело - 24. Асиер Ияраменди, 19. Лука Модрич - 11. Гарет Бейл, 23. Иско, 7. Кристиано Роналдо - 14. Хавиер Ернандес - Чичарито

Резерви: 13. Кейлор Навас, 3. Пепе, 8. Тони Кроос, 9. Карим Бензема, 10. Хамес Родригес, 15. Даниел Карвахал, 18. Начо.

ПИК TV: Борисов на среща със симпатизанти: ППДБ са направили 200 метра път за 3 години, а до него дупки и жаби скачат. Засилва се усещането, че се връщаме на власт. Цял живот съм се имал за умен и красив и сега изведнъж се яви Христо....(ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПИК TV: Борисов на среща със симпатизанти: ППДБ са направили 200 метра път за 3 години, а до него дупки и жаби скачат. Засилва се усещането, че се връщаме на власт. Цял живот съм се имал за умен и красив и сега изведнъж се яви Христо....(ВИДЕО/ОБНОВЕНА)