Едо Ераносян дебютира с равен срещу Берое

8535
на 02.11.2016

Локомотив (Пловдив) и Берое завършиха 1:1 в мача от Първа лига на Лаута. Мачът бе повторен дебют на старши треньора Едуард Ераносян начело на черно-белите. Още в 4-та минута Симеон Райков центрира отдясно, Дани Кики стреля с глава отблизо, но Макенджиев спаси сигурен гол. В 16-та Мапуку излезе сам срещу Ел Харуби, но стреля в тялото му. По време на почивката възникна напрежение по трибуните. Провокирани от агитката на гостите черно-белите фенове се възползваха от слабата охрана и тръгнаха към сектора със запалянковци на Берое. Все пак полицаите се намесиха и не се стигна до по-серизони стълкновения.

В 57-та минута капитанът на Локо Мартин Камбуров откри резултата с мощен шут от 25 метра, след което изтича и се прегърна с новия старши треньор Едуард Ераносян. Радостта на домакините не трая дълго. В 61-та Мартин Райнов сбърка фатално и подаде на Карлос Охене, който напредна и ювелирно прехвърли излезлия Ел Харуби за 1:1.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): Ел Харуби, Горанов, Котев, Виданов, Крумов, Траянов, Райнов (76 Вълчев), Бакалов, Райков (69 Марчев), Дани Кики (78 Умарбаев), Камбуров

БЕРОЕ: Макенджиев, Динков, Пенев, Иванов, Василев, Том, Охене, Василев (77 Ахмед), Зехиров, Кирилов, Мапуку ( 85 Колев)

Стадион: "Локомотив", Пловдив

Съдия: Волен Чинков

Жълти картони: Траянов, Дани Кики /Локо/, Охене, Василев /Берое/

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов изуми - скочи на журналистите, нападнати от Бойко Рашков! Лидерът на ГЕРБ към ППДБ: Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална представа за това, което са сътворили ПЪРВО В ПИК TV! Борисов изуми - скочи на журналистите, нападнати от Бойко Рашков! Лидерът на ГЕРБ към ППДБ: Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална представа за това, което са сътворили