Ексцесии на "Трейс Арена"! "Ботев" (Пд) направи голяма крачка към финала за Купата

9277
на 19.04.2017
Ексцесии на Трейс Арена! Ботев (Пд) направи голяма крачка към финала за Купата

Отборът на Ботев Пловдив направи голяма крачка към финала за купата на България. "Канарчетата" се наложиха с 1:0 при гостуването си на Верея в първи мач от 1/2-финалите от надпреварата. Единственото попадение в срещата отбеляза Тодор Неделев от дузпа в даденото от съдията продължение.

В 70-ата минута мачът бе прекратен за няколко минути, тъй като феновете на "канарчетата" счупиха предпазната ограда и тръгнаха да навлизат на терена. По този начин те изразиха недоволството си от решенията на съдията. В крайна сметка не се стигна до сериозни ексцесии и срещата продължи.