ЕКШЪН В ПИК TV! Политически провокации на мача между Барселона и Рома (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)

СПОРТЪТ ДНЕС

19360
на 04.04.2018

Политически провокации се разиграват на мача Барселона-Рома, който е четвърт финал от Шампионска лига, предава пратеник на ПИК от мястото на събитието. Срещата се провежда в Каталуния, където испанският тим е домакин и вниманието на телевизиите и европейските фенове към мача се използва от местните за привличане на фокуса към вътрешнополитическите проблеми в Испания след референдума за независимост на Каталуния.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Каталунците още преди началото на срещата, докато тече химнът на УЕФА, използваха момента и над 90 000 скандираха "Независимост", заглушавайки химна. Всички организирано издигнаха жълти лозунги с черни букви "Свобода", предаде още пратеникът на ПИК.

В 18-а минута на срещата отново изригнаха и заляха игрището с жълти балони. Съдията за кратко спря мача, докато теренът бъде почистен и срещата продължава в момента преди края на първото полувреме.

Четвъртфиналът между Барселона и Рома се играе при 1:0 на "Камп Ноу". Каталунците откриха в 38-ата минута, когато Даниеле де Роси си отбеляза автогол.

В 55-ата Барса удвои с нов автогол, дело на Костас Манолас. Четири минути по-късно защитникът Жерар Пике направи резултата класически. Десет минути преди края Един Джеко върна интригата.

В крайна сметка Барселона разгроми Рома с 4:1 в първия 1/4-финал от Шампионската лига на "Камп Ноу" и гледа уверено към полуфиналите на най-важния европейски клубен турнир преди реванша в Рим.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите
Бойко Борисов: Мераклии за премиери винаги ще се намерят. Президентът е отговорен човек, на него може да се разчита (ОБНОВЕНА) Бойко Борисов: Мераклии за премиери винаги ще се намерят. Президентът е отговорен човек, на него може да се разчита (ОБНОВЕНА)