ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заподозреният мъж за убийството на 42-годишната Небаат Салимова (42г.) от Шумен бе задържан днес в Турция, информира "Труд".
препоръчано
Разголеният труп на Небаат бе открит с 9 прободни рани в шията във вторник в наета от приятеля й любовна квартира на ул."Ален мак" в града. Оттогава трескаво се търси 32-годишният Веселин Чуфудов.
Негова снимка пусна сайтът на в. Хюриет. В публикацията се посочва, че жертвата е 42-годишната Наталия Ефраимова Салимова.

Депутатите гласуват шестия вот на недоверие към кабинета “Желязков“
2823
преди 17 минути
СИЛНА ВЯРА: Този светец направил нещо немислимо и живял така 33 години
3809
преди 23 минути
Депутатите разглеждат бюджетите на ДОО и НЗОК
2567
преди 28 минути


