Живко Миланов и АПОЕЛ на прага на групите на ШЛ

8329
на 16.08.2017

АПОЕЛ Никозия е много близо до участие в груповата фаза на Шампионската лига. В първата среща от плейофите кипърският отбор победи с 2:0 като домакин Славия (Прага). 90 минути за АПОЕЛ записа българският десен бек Живко Миланов. Опитният краен бранител игра на инжекции заради проблем с коляното, но остана на терена през целия мач.

Домакините решиха всичко до 10-ата минута. Още във втората минута Игор де Камарго изведе кипърците напред след центриране от ъглов удар и неориентирана игра на чехите в защита, предава Спортал. В 10-ата минута ветеранът Ефстатиос Алонефтис с много красиво попадение наказа груба грешка на гостите при изнасянето на топката и оформи крайния резултат. Алонефтис прехвърли майсторски противниковия вратар от границата на наказателното поле и доближи тима си до груповата фаза на най-авторитетния европейски клубен турнир.

АПОЕЛ НИКОЗИЯ - СЛАВИЯ (ПРАГА) 2:0
1:0 Де Камарго (2)
2:0 Алонефтис (10)

Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)