За довиждане! Луис Енрике си тръгна от Барселона с Купата на Краля

7120
на 28.05.2017

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Отборът на Барселона спечели турнира за Купата на Испания по футбол.

Във финала на състезанието Барселона победи на „Висенте Калдерон“ в Мадрид Алавес с 3:1.

Всички голове в мача паднаха преди почивката. Лионел Меси откри резултата в мача в 30-ата минута, но три минути по-късно Тео Ернандес възстанови равенството.

Неймар в 45-ата минута и Пако Алкасер в третата минута на добавеното време на мача оформиха крайното 3:1 за Барселона.

Това бе последен мач на Луис Енрике начело на Барселона, като той успя да приключи сезона с трофей.

Барселона печели отличието за трета поредна година и общо за 29-и път в историята си.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)