Завръщане: Владимир Гаджев отново се появи в игра за Ковънтри

СПОРТЪТ ДНЕС

11781
на 23.04.2017
Завръщане: Владимир  Гаджев отново се появи в игра за Ковънтри

Полузащитникът Владимир Гаджев се появи в игра за Ковънтри, след като не игра повече от два месец. Българинът бе титуляр в мача с Уолсол от 44-ия кръг на Първа лига и остана на терена 84 минути. Оборът му спечели с 1:0.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

Успехът на Ковънтри дойде с попадение на Джордж Томас в 39-ата минута на срещата. Гостите завършиха мача в намален състав, след като О'Конъл бе изгонен в 70-ата минута.

Това бе 13-ия мач на Гаджев от началото на кампанията. За последно той игра на 11 февруари срещу Олдъм при загубата с 2:3.

Ковънтри вече изпадна и в момента доиграва сезона.

Този успех поне дава шанс да не завърши на последното място в крайното класиране на Първа лига.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
ПИК TV! Корнелия Нинова не очаква конституционна криза, а избори две в едно на 9 юни (ВИДЕО) ПИК TV! Корнелия Нинова не очаква конституционна криза, а избори две в едно на 9 юни (ВИДЕО)