Заглебие удари отбора на Алекс Колев и Пламен Крачунов

6152
на 25.09.2017

Отборът на Сандеция (Нови Сонч), където играят българите Александър Колев и Пламен Крачунов, загуби с 0:1 гостуването си на Заглебие в мач от полската Екстракласа.

Двамата бяха титуляри за своя тим, като Крачунов остана на терена през целия двубой и получи жълт картон, а Колев бе заменен в 58-ата минута.

Единственото попадение бе дело на Кубицки с глава в 80-ата минута. Сандеция заема деветото място в класирането с 14 точки, докато Заглебие се изравни на върха с Гурник (Забже). Двата отбора имат по 19 точки, предава Спортал.

ПИК TV! Зам.-шефът на Сметната палата, нарочен за служебен премиер: Съжалете ни! Жена ми от месец не спи (ВИДЕО) ПИК TV! Зам.-шефът на Сметната палата, нарочен за служебен премиер: Съжалете ни! Жена ми от месец не спи (ВИДЕО)