ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Брезнишки полицаи задържаха 13 афганистанци, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Перник.
препоръчано
Граждани забелязали чужденците в района на брезнишкото село Озърновци и подали сигнал в Районното полицейско управление в Брезник. Изпратените на място полицаи установили 13 мъже на видима възраст 20-30 години. Всички се оказали афганистански граждани, със статут на кандидат бежанци, регистрирани в столицата.
Чужденците са задържани, изготвени са им полицейски разпореждания и са върнати в бежанския център в София, казаха от полицията.


