BG EN

Заловиха мъж, заплашил с нож продавач в Плевен

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Заловиха мъж, заплашил с нож продавач в Плевен

2765
на 23.09.2014
Заловиха мъж, заплашил с нож продавач в Плевен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

35-годишен мъж е нахлул в магазин, заплашил собственика с нож и поискал наличния оборот, съобщиха от полицията в Плевен, пише "24 часа".

препоръчано

Инцидентът е станал на ул."Сан Стефано" на 20 септември преди обяд. Сигналът за него бил подаден в 11:10 часа полицията от собственика на магазина - 30-годишен мъж от същия град.

Собственикът обяснил, че успял да подаде сигнал в полицията и извършителят е напуснал магазина.

Извършителят е установен и задържан - той е 35-годишен от Плевен. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК