ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Бургас установи мъж, шофирал след употреба на упойващи вещества, съобщиха от ОД на МВР-Бургас. Тази сутрин в Пето Районно управление ''Полиция'' - Бургас е образувано бързо полицейско производство срещу 26-годишния Б.В. от Бургас, за това че около 03.00 ч. на същата дата в района на Морската градина край комплекс ''Лазур'' е спрян за проверка, като е установено, че управлява лек автомобил ''БМВ 320'', с бургаска регистрация, след употреба на упойващи вещества - тетрахидроканабинол.
препоръчано
Пиян 24-годишен мъж заплаши майка си с брадва
3735
преди 37 минути
БАЛКАНСКА СВАДА: Сърбин налетя на бой на полицай в Капитан Андреево
12913
преди 3 часа
Митническата операция „Пирати 3“ залови фалшиви и акцизни стоки
13227
преди 4 часа


