Защо дават хапче на Меси по време на мача с Рома? (видео)

4486
на 25.11.2015

Аржентинската суперзвезда на Барселона Лионел Меси вкара два гола във вратата на Рома при завръщането си като титуляр за каталунците. След като влезе в игра в последните 30-ина минути на "Ел Класико" при победата с 4:0 срещу Реал Мадрид на "Сантиаго Бернабеу", вчера вече възстановеният от контузия Меси записа 90 минути в шоуто, което европейският клубен шампион сътвори срещу Рома на "Камп Ноу". Барса смаза "вълците" с 6:1, а "десетката" стана автор на два от головете.

Дали обаче 28-годишният аржентинец е напълно здрав? ТВ камерите уловиха един любопитен момент, свързан с участието на Меси в мача във вторник. В 25-ата минута, малко след като отбеляза първото си попадение в срещата (с технично копване на топката в 18-ата минута), "Бълхата" глътна хапче, подадено му на тъчлинията от човек от скамейката на каталунците.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)