Ивайло Чочев титуляр при равенство на Палермо

2623
на 25.11.2014

Бившият армеец Ивайло Чочев започна като титуляр за Палермо при равенството 1:1 като гост на Дженоа в последния двубой от 12-ия кръг на Серия А. Българинът игра силно преди да бъде заменен от Робин Куайсон в 66-ата минута, тъй като изпитваше проблеми. В началото на втората част той беше грубо фаулиран и изглежда е получил някаква травма. Двубоят на "Луиджи Ферарис" започна по мечтан начин за гостите, които откриха още в 7-ата минута с гол на Пауло Дибала. Арженинецът беше близо до втори гол в 24-ата минута, когато беше изведен отлично в наказателното поле от Чочев, но не успя да реализира. Домакините стигнаха до равенството след половин час игра, като в герой за Дженоа се превърна Андреа Бертолачи. През втората част играта загрубя, налагаха се чести прекъсвания заради влизането на медицинските екипи и в крайна сметка не се стигна до нов гол. Това беше едва втори мач за Чочев като титуляр след успеха над Чезена и общо трети в Серия А. Със спечелената важна точка Палермо събра 14 и заема 13-ото място във временното класиране.  Дженоа е 5-и с 20.

Източник: sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
ПЪРВО В ПИК TV! Доведоха с белезници в съда Петя Банкова и Стефан Димитров (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК TV! Доведоха с белезници в съда Петя Банкова и Стефан Димитров (ВИДЕО/СНИМКИ)