Ивелин Попов с фурор в Русия

12835
на 14.04.2018

Рубин (Казан) срази с 3:0 Амкар (Перм) като гост в мач от 26-ия кръг на руското първенство. Българските футболисти в двата отбора - Ивелин Попов и Петър Занев играха по цял мач, като Попето се отличи с асистенция за победителите.

Сердар Азмун (25,39) с два гола през първото полувреме даде солидна преднина на Рубин. Иранският нападател се възползва от чудесни подавания на Кристиян Нобоа.

Олег Кузмин оформи крайното 0:3 в 77-ата минута, след като получи подаване от Попето.

Рубин заема осмо място във временното класиране с 34 точки. Амкар е точно над зоната на изпадащите с 28 пункта, пише "Топспорт".