ИЗВЪНРЕДНО! В Мадрид - огромна драма с Гришо! В жестока битка - Димитров... (ОБНОВЕНА)

Тенис

106989
на 08.05.2018

Григор Димитров инкасира драматична загуба в двубой от втория кръг на Мастърс 1000 турнира в Мадрид. Гришо отстъпи с 1:2 сета на Милош Раонич (Канада). 5:7, 6:3, 3:6 в отделните части.

Мачът бе сред топ събитията в Тура, а и в световния спорт, за деня! Четири бързи гейма в полза на сервиращите на старта на срещата.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

При резултат 2:2 Григор изпита огромни затруднения при подаването си, Димитров изостана с 0:40, но се мобилизира и не позволи да се стигне до брейк в напрегнатата ситуация - 3:2 гейма за Гришо.

Още един скоростен сервис-гейм в полза на Раонич - 3:3. Гейм на нула за Григор - 4:3. Подаване на 15 за Милош - 4:4. Гейм за Димитров - 5:4. Сервис-гейм на нула за Милош Раонич - 5:5.

Григор на сервис - 0:15, 0:30, 15:30, 15:40, 30:40, пробив за Раонич.

Финалистът от "Уимбълдън" 2016 подава за сета, гейм на 30, 7:5 в частта за Милош Раонич.

Родна агитка подкрепи Григор Димитров на престижното състезание в Мадрид.

Сервис-гейм на нула за Гришо в началото на втория сет. Гейм на 0 и за Милош. Подаване на 15 за Григор и 2:1 гейма за Димитров до първата почивка в частта.

Брейк на 15 за Григор - 3:1! Възгласи: "Гришо, Гришо"!

Сервис-гейм на 40 за Димитров, преднината е затвърдена - 4:1.

До края на сета Гришо съумя да отрази 2 възможности за пробив, авансът се запази и Григор взе частта с 6:3.

Третият сет стартира със сервис-гейм на 30 за Раонич. Гейм на 30 и за Гришо - 1:1 гейма в решаващата част. Подаване на 30 за Милош, гейм на 15 за Григор - резултатът стана 2:2. Поредицата от геймове в полза на сервиращите продължи - 3:2, 3:3.

В този момент Раонич изпита сериозни затруднения на сервис, но успя да парира точка за брейк и поведе с 4:3 гейма. В следващия гейм Гришо се пропука на сервис, Милош проби, повеждайки с 5:3. Канадецът сервира за мача и триумфира в тежката битка след 6:3 гейма в третия сет.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов