ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Велик спектакъл: Публиката "полудя" - "Бербатов, Бербатов", а Митко се поклони и... (ГАЛЕРИЯ/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

ТЕМА

256670
на 14.06.2017
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Велик спектакъл: Публиката полудя - Бербатов, Бербатов, а Митко се поклони и... (ГАЛЕРИЯ/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

Невероятен спектакъл на Националния стадион. Отборите на Димитър Бербатов и Луиш Фиго сътвориха футболен шедьовър - 3:3.

Бербатов също така направи уникален жест към ЦСКА и Левски.

На много високо ниво, поканени да бъдат част от зрелището бяха - Божидар Чорбаджийски и Кирил Десподов от "армейците". Същото важи и за Божидар Краев и Антонио Вутов от "сините".

"Благодаря на всички вас, които сте тук. Благодаря ви, че сте тук, по този начин вие подкрепяте децата на България", заяви Бербо секунди преди началото на срещата.

"Бербатов, Бербатов"., ехтеше стадиона.

Давид Трезеге пък откри резултата с гол още в 4-ата минута. Попадение с шут от воле - уникално красиво изпълнение.

В 9-ата минута Карлос Марчена си вкара автогол - 1:1. Само 2 минути по-късно Трезеге отново се разписа, с асистенция се отчете Салгадо - 2:1 за Фиго и компания.

Първата смяна в мача бе извършена в 30-ата минута. Мартин Петров влезе на мястото на Христо Стоичков. 2 минути преди края на първото полувреме Бербатов подаде остро към Роби Кийн и добрият приятел на Митко не сгреши - 2:2. При този резултат двата тима се оттеглиха на почивката.

Второто полувреме започна по епичен начин. Дикторът съобщи за смяна в тима на Бербо - на мястото на Балъков влизе Стилиян Петров. А публиката показа своята огромна обич към Капитана - "Стенли, Стенли", мощно огласи Националния стадион.

В 54-ата минута Шимао вкара за тима на Фиго - 3:2. Шоуто стана пълно в 68-ата минута. Роби Кийн отново показа невероятния си голмайсторски нюх - 3:3. Асистенция на Мартин Петров.

След 80-ата минута Фиго влезе в ролята на видео оператор. Преди това Луиш бе близо до гола, но шутира в гредата. Така срещата завърши при 6-звезден голов спектакъл - 3:3.

Публиката изпрати от стадиона с огромни аплодисменти Димитър Бербатов, а Митко се поклони към феновете и засвидетелства огромното си уважение към всеки един привърженик, който подкрепи благородните каузи на Бербо и Луиш Фиго.