НАЙ-ВАЖНОТО

80933
на 06.01.2018

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Гришо Димитров загуби в оспорван 1/2-финален мач от турнира в Бризбейн. На Централния корт Григор инкасира поражение с 1:2 сета от представителя на домакините Ник Кирьос.

6:3, 1:6, 4:6 в отделните части. Така Гришо не съумя да защити титлата си от предходното издание на надпреварата.

Григор в тандем с Райън Харисън достигна и до полуфиналите на състезанието на двойки. Любопитен факт е, че Харисън се класира за финала на сингъл в Бризбейн.

Мачът стартира с оспорван сервис-гейм на Григор. Родният любимец обаче не позволи пробив и поведе с 1:0 гейма. Последва подаване на нула за Ник - резултат 1:1.

Доминацията на сервиращите продължи до 3:2, когато Гришо проби за 4:2. Българинът затвърди аванса си - 5:2. Супер серия за Димитров. Преднината на Григор се запази и нашият затвори сета при резултат 6:3.

Вторият сет обаче протече под диктовката на Кирьос. Ник осъществи 2 пробива и спечели частта с 6:1.

В третия сет Кирьос осъществи ключов брейк за 4:3, след което затвърди аванса си - 5:3. Григор не успя да осъществи обрат и загуби частта с 4:6. Така Кирьос се класира за финала на надпреварата.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите
ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО) ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО)