247607
на 23.01.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Гришо аут в Мелбърн - кошмар на Род Лейвър Арена (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Гришо Димитров е аут от Аустрелиън Оупън 2018. На Централния корт Григор загуби от великобританеца Кайл Едмънд. 1:3 сета в драматичен 1/4-финал. 4:6, 6:3, 3:6, 4:6 в отделните части.

Кайл е под номер 49 в тенис-ранглистата като в Мелбърн играе фантастичен тенис. На полуфиналите Едмънд ще спори с Марин Чилич.

В турнира Гришо надви Денис Новак, Макензи МакДоналд, Андрей Рубльов и Ник Кирьос

Григор водеше с 2:0 победи в преките двубои с Кайл, но уви - Едмънд записва успех в ключова битка. Колоритна родна агитка подкрепи Гришо в състезанието.

Двубоят започна с пробив за Кайл Едмънд. Великобританецът затвърди ранния си аванс след експресен сервис-гейм. Гришо отвърна с подаване на 15. Бърз гейм и за Едмънд - 3:1.

Сервис-гейм на нула за Григор, пасивът бе намален - 2:3. Димитров натисна турбото и върна брейка - 3:3. Солидно подаване за Гришо и 4:3 за нашия. Бърз сервис-гейм за Кайл - 4:4.

В този момент Димитров изпита затруднения на сервис, а Едмънд съумя да пробие на 30.

Великобританецът сервира за сета, Гришо стигна до 3 възможности за брейк, но Кайл ги отрази, затвори гейма, с което и частта. 6:4 за Едмънд.

Вторият сет стартира със сервис-гейм на нула за Григор. Последва брейк - 2:0 за Димитров. Зададе се трудно подаване за Гришо, нашият обаче съумя от 0:40 да затвърди пробива - 3:0! Чуха се и мощни възгласи в подкрепа на Григор, българската агитка в Мелбърн вдъхва допълнителна увереност на световния номер 3.

Последва маратонски сервис-гейм на Едмънд, с огромни усилия Кайл удържа подаването си, намалявайки своя пасив в частта - 1:3. Изключително важен сервис-гейм в полза на Димитров - 4:1. Гейм на 30 за Едмънд - 2:4.

Гришо показа колебания на сервис, но съумя да отрази точка за брейк и удържа подаването си - 5:2. Сервис-гейм за Кайл - 3:5. Григор сервира за сета, гейм на 30 и 6:3!

Сервис-гейм на 40 за Едмънд в началото на третата част, след което бързо подаване за Димитров и още един гейм на 40 за Кайл. Без пробиви до първата почивка в сет номер 3.

Зададе се труден сервис-гейм за Григор, нашият обаче отрази по виртуозен начин точка за брейк и съумя да изравни - 2:2 гейма. Серията от геймове за подаващите продължи - 3:2 за Едмънд, след което - 3:3, 4:3.

При този резултат Кайл осъществи пробив, Димитров се пропука и позволи да се стигне до брейк, след двойна грешка в ключов момент. Сервис-гейм на 30 за Едмънд. 6:3 за великобританеца.

Без пробиви до първата почивка в сет номер 4, експресни подавания и 2:1 гейма в полза на Григор. Кайл изравни - 2:2, след което британецът проби - 3:2 за Едмънд.

Гришо връща брейка на 15! 3:3!

"Григор, Григор", ехти на корта! Драмата бе колосална.

Димитров отрази възможност за пробив и поведе с 4:3!

Гейм на 30 за Кайл - 4:4. След това Едмънд осъществи ключов пробив на 30, при една от точките и късметът помогна в голяма степен на опонента на Гришо.

Сервис-гейм в полза на великобританеца, 6:4 за Кайл в сета. Григор отпада в Мелбърн.

Кошмарен 1/4-финал за Димитров. Най-добрият спортист на България обаче заслужава аплодисменти за класирането си в Топ 8 на надпреварата от Шлема.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите
САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО)