ИЗВЪНРЕДНО! Гришо с победа в луд мач! Драма на корта

Тенис

72365
на 21.10.2016

Григор Димитров победи в луд мач. Хасковлията надви Кевин Андерсън и вече е на полуфиналите на турнира в Стокхолм. Срещата ще се коментира дълго заради уникален срив на Гришо във втория сет.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Първата част на двубоя премина без пробиви, а в тайбрека Григор показа по-добра игра и надви Кевин със 7:3 точки.

Дебютният пробив в срещата дойде при резултат 4:3 в полза на Димитров в сет номер 2. Така преднината на Гришо стана 5:3. Сервис за Григор и когато изглеждаше, че победата е почти сигурна настъпи сериозен спад в играта на родния тенисист. 4 последователни гейма за Андерсън 7:5 в негова полза и 1:1 сета.

В третата част на срещата Димитров осъществи ранен брейк веднага след това при сериозни трудности удържа подаването си. Последва стабилизиране на представянето на Гришо, нов пробив и успех с 6:2 гейма.

Така Григор победи със 7:6 (3), 5:7, 6:2. По този начин Димитров продължава към полуфиналите, където ще спори с надвилия от двубоя Дел Порто - Карлович. В другата част на схемата четвъртфиналисти са Елиаш, Сок, Александър Зверев и Камке.

Гришо вече води с 6:1 победи в съперничеството си с Кевин Андерсън. В тази статистика обаче не е включен мач от 2009-а година, който се играе на "Фючърс" турнир (Андерсън печели 6:3, 6:4 на клей).

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи
СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО) СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО)