ИЗВЪНРЕДНО! Добър старт за Лудогорец в Лига Европа! Ценна точка за "орлите" (ОБНОВЕНА)

28355
на 14.09.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Добър старт за Лудогорец в Лига Европа! Ценна точка за орлите (ОБНОВЕНА)

Лудогорец стартира по добър начин участието си в групите на Лига Европа. "Орлите" завършиха наравно 0:0 с Истанбул ББ. Срещата се игра в Турция. В карето са още Хофенхайм и Брага. Престижна компания, първите 2 тима се класират за 1/16-финалите.

Двубоят започна с домакински натиск и няколко опасни центрирания пред вратата на "зелените" още до 5-ата минута. Димитър Димитров - Херо явно избра по-прибрана тактика. С Дяков, Горалски и Анисе в халфовата линия. И трима бързи атакуващи футболисти - Пауло, Вандерсон и Лукоки, които да помагат сериозно и в дефанзивен план.

Разградчани отговориха на действията на Истанбул ББ със силни контраатаки, при които Пауло и Вандерсон шутираха остро, но не сполучиха. В 21-ата минута Жоао Пауло отново застраши вратата на опонентите на Лудогорец. А секунди по-късно и Лукоки стреля опасно.

Повече атаки за домакините през първата част, но по-сериозни изстрели в актива на гостите. 100-процентово положение за гол така и обаче не бе създадено. По този начин се стигна до нулево равенство до почивката.

Второто полувреме започна с положение за Истанбул ББ, Емре опита да прехвърли Броун, а стражът парира топката. Последва контраатака за Лудогорец, а Пауло направи най-сериозния пропуск от началото на мача. В 62-ата минута Броун сбърка, след това обаче поправи грешката си и до попадение не се стигна.

В заключителната част на срещата чисти голови положения не бяха създадени, резултатът остана непроменен и Лудогорец стартира кампанията в ЛЕ с равенство като гост на Истанбул ББ. В следващия кръг "зелените" приемат Хофенхайм на "Лудогорец Арена".

ИСТАНБУЛ ББ: Бабашан, Клиши, Атамах, Емре, Инлер, Кайсара, Епуреану, Вишка, Мосоро, Адебайор, Елиа

ЛУДОГОРЕЦ: Броун, Сисиньо, Анисе, Моци, Натанаел, Дяков, Пластун, Пауло, Горалски, Вандерсон, Лукоки

СЪДИЯ: С. Йоханесон (Швеция)

СТАДИОН: "Фатих Терим", Истанбул

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)