ИЗВЪНРЕДНО! След драма в Маями - Гришо с ценна победа! Притиснат до стената - Димитров... (ОБНОВЕНА)

Тенис

68960
на 24.03.2018

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Григор Димитров стартира участието си на Мастърса в Маями с хубав обрат. Водещият ни тенисист надви на Grandstand световния №73 Максимилиан Мартерер с 2:1 сета. 4:6, 6:2, 6:1 в отделните части.

Това бе първи сблъсък между българина и германеца, а Гришо ще играе в трети кръг срещу Жереми Шарди (Франция). Димитров започна на надпреварата в Маями директно от втори кръг. Григор е под 4 в тенис-ранглистата. Формата на Гришо обаче далеч не е от най-добрите, родният талант бе с 3 поредни поражения на сингъл, преди да обърне Мартерер от 0:1 до 2:1 части.

Сервис-гейм на 30 за Григор на старта на двубоя. Подаване на 15 за Максимилиан Мартерер. Бърз гейм за Димитров и 2:1. Заформи се серия от геймове в полза на сервиращия - 2:2, 3:2, 3:3. Нито една възможност за брейк в мача към момента.

Зададе се първо по-трудно подаване за Гришо, маратонски гейм, хасковлията отрази 3 точки за пробив, но след няколко неприятни двойни грешки и ключова неточност при мрежата - Димитров, се пропука. 4:3 за Мартерер и германецът застана на сервис-линията. Преднината на Максимилиан бе затвърдена - 5:3 в полза на опонента на Григор.

Сервис-гейм на 15 за Гришо, пасив от 4:5.

Мартерер подава за частта - 15:0, 30:0, 30:15, 40:15, гейм на 15. 1:0 сета за левичаря.

Втората част започна прекрасно за Григор. Подаване за Гришо, брейк и 2:0. След това Димитров парира възможност за пробив и поведе с 3:0 гейма. Григор натисна турбото, удържа преднината си и дори осъществи брейк за 6:2. 1:1 сета.

Вихрен старт на сет номер 3, Гришо е под пара. 3:0 гейма за Димитров (1 пробив) до първата почивка в решаващата част.

Григор показа също така и здрави нерви като при резултат 3:1 гейма отрази точка за брейк, затвърждавайки преднината си - 4:1.

Пробив - 5:1. Експресен сервис-гейм в полза на Гришо и 6:1. Димитров се класира за третия кръг на състезанието, където ще спори с Шарди.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)