ИЗВЪНРЕДНО! Зелен кошмар в защита! Арсенал написа 6-ца на Лудогорец

НАЙ-ВАЖНОТО

29785
на 19.10.2016

Кошмар в защита – това се случи на Лудогорец в срещата с Арсенал от групите на Шампионска лига. Отбраната на "зелените" се провали тотално и "топчиите" написаха 6-ца на "орлите".

Мисиджан, Кафу и Вандерсон пропуснаха да реализират от добри позиции за гостите. Арсенал се възползва от това и започна голеада във вратата, пазена от Владо Стоянов.

Алексис Санчес в 12-а минута вкара гол-шедьовър. Чилиецът прехвърли ювелирно Владислав. След това в 42-а минута и Уолкът отбеляза с прецизен изстрел.

Чембърлейн направи резултатът класически в 46-а минута. А Йозил се отчете с хеттрик. Попадения съответно в 56-а, 83-а и 87-а минути. 6:0 за Арсенал срещу Лудогорец.

Към момента "топчиите" са със седем точки в групата от Шампионска лига, "зелените" са с 1 точка след 3 изиграни кръга.

Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция Митници (ВИДЕО) Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция "Митници" (ВИДЕО)