ИЗВЪНРЕДНО! Кошмарно дерби за ЦСКА (ОБНОВЕНА)

19309
на 15.07.2017

Кошмарно дерби за ЦСКА. На старта на сезона "армейците" завършиха наравно 1:1 със Славия. Двубоят се игра на Националния стадион  "Васил Левски".

Символичните гости поведоха с гол с глава на Каранга в 28-ата минута.

През второто полувреме голаджията обаче се контузи и напусна принудително терена. Десподов не съумя да реализира от чисто положение в 61-ата минута, а малко след това Ивайло Димитров вкара за Славия.

До края на дербито, "армейците" осъществиха превес, но изпуснаха сериозен брой положения за попадение. Така ЦСКА, който има сериозни амбиции за титлата, стартира с равенство в шампионата.

СЛАВИЯ - ЦСКА 1:1

0:1 Фернандо Каранга 28
1:1 Ивайло Димитров 62

СЛАВИЯ: 1. Петков, 5. Теодорис, 4. Венков, 13. Велков, 15. П. Христов, 77. Велев, 35. Йомов, 27. Мартинов, 14. Димитров, 73. Минчев, 23. Узунов

ЦСКА: 12. Китанов, 11. Манолев, 4. Чорбаджийски, 5. Бодуров, 18. Георгиев, 6. Пинто, 10. Симао, 19. Десподов, 26. Кулма, 7. Меркадо, 9. Каранга

ПИК TV: Борисов на среща със симпатизанти: ППДБ са направили 200 метра път за 3 години, а до него дупки и жаби скачат. Засилва се усещането, че се връщаме на власт. Цял живот съм се имал за умен и красив и сега изведнъж се яви Христо....(ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПИК TV: Борисов на среща със симпатизанти: ППДБ са направили 200 метра път за 3 години, а до него дупки и жаби скачат. Засилва се усещането, че се връщаме на власт. Цял живот съм се имал за умен и красив и сега изведнъж се яви Христо....(ВИДЕО/ОБНОВЕНА)