ИЗВЪНРЕДНО! На "Васил Левски" - провал за Роси и компания! "Сините"... (ОБНОВЕНА)

53569
на 19.11.2017
ИЗВЪНРЕДНО! На Васил Левски - провал за Роси и компания! Сините... (ОБНОВЕНА)

Витоша и Левски не се победиха в мач от 16-ия кръг на Първа лига. Срещата завърши при резултат 0:0.

"Сините" към момента заемат третото място в класирането на шампионата, Витоша се намира на последната позиция във временното подреждане. Равенството отдалечава подопечните на Делио Роси от Лудогорец в таблицата. "Орлите" досега имат 39 точки, Левски е с 29 пункта. ЦСКА е с 35 точки. Витоша пък е с 3 пункта.

"Сините" стигнаха до дузпа в края на първото полувреме, а Жорди Гомес не съумя да реализира от бялата точка. Реферското отсъждане  бе дискусионно.

Преди това, Мики Орачев също бе близо до гола, но не сполучи в завършващата фаза. Втората част на срещата предложи натиск на Левски, подопечните на Роси обаче не реализираха и така се стигна до нулевото равенство.

Незадоволителен резултат за "сините" на Националния стадион "Васил Левски".

СТАРТОВ СЪСТАВ НА ВИТОША: Михаил Иванов; Николай Христозов, Йордан Върбанов, Радко Мутафчийски, Румен Гьонов; Отофе Пол, Кристиян Кочилов; Петко Цанков, Даниел Пеев, Ивайло Лазаров, Кристиан Узунов
Старши треньор: К. Ангелов