ИЗВЪНРЕДНО! Неприятна загуба за "лъвовете"

Волейбол

34422
на 23.06.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Неприятна загуба за лъвовете

България загуби с 1:3 (22:25, 15:25, 25:23, 14:25) от Иран втория си мач от група 19 от Лигата на нациите в Техеран. Това е поражение №2 за волейболните ни национали на състезанието в Иран, които в първия си мач отстъпиха с 2:3 гейма на Германия. Утре е последния двубой от последния уикенд в турнира, в който България ще излезе срещу Южна Корея. Срещата е от 14:30 часа.

Селекционерът Пламен Константинов направи четири промени в състава. На мястото на посрещачите Валентин Братоев и Николай Пенчев, в игра се появиха Розалин Пенчев и Димитър Маринков. Мястото на диагонала Боян Йорданов, който носи капитанската лига в отсъствието на Виктор Йосифов зае Николай Учиков, а Красимир Георгиев замени Алекс Грозданов. Останалите волейболисти на игрището бяха Светослав Гоцев, Георги Сеганов и либерото Владислав Иванов.

Първият гейм тръгна катасторфално за българите, които изоставаха със 7 точки (3-10). След това се посъбудиха и успяха да се върнат в частта, но не и да обърнат резултата в тяхна полза.

След като поведоха с 1-0 гейма, иранците натрупаха и самочувствие, a от другата страна на игрището промяна в поведението нямаше. Българският тим изоставаше все повече в резултата, като разликата набъбна до 10 точки при 22:12 в полза на Иран. Без никакви проблеми домакините поведоха с 2-0 гейма.

В третата част българите успяха да се върнат в срещата и да се доближат в резултата (2-1 гейма).  В последния гейм отново на игрището все едно беше само отборът на домакините и те се възползваха от възможностите си, за втора победа в групата, пише "БГ Волейбол".

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)