ИЗВЪНРЕДНО! Неприятна загуба за "лъвовете"! Във Варна - нашите... (ОБНОВЕНА)

84879
на 15.06.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Неприятна загуба за лъвовете! Във Варна - нашите... (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

В Двореца на културата и спорта във Варна България инкасира поражение с 0:3 гейма от Франция. 21:25, 20:25, 23:25 в отделните части на мача от Волейболната Лига на Нациите.

Към момента нашите имат 3 победи и 7 загуби в изключително силното състезание. "Петлите" са с баланс 8 успеха и 2 поражения.

Тимът на Франция триумфира в Световната лига през 2017-а.

Двубоят стартира по много неприятен начин, травма за Скримов още в самото начало на сблъсъка. На полето се появи Ники Пенчев, заменящ контузения Тодор. До първото техническо прекъсване резултатът бе 8:5 за гостите. 16:12 за "петлите" при втората техническа пауза. След страхотна серия на Вальо Братоев на сервис подопечните на Пламен Константинов намалиха пасива до 15:16. Силите на тима ни обаче не стигнаха за обрат в първата част - 25:21 за Франция.

В началото на втория гейм Розалин Пенчев замени Валентин Братоев. При централните блокировачи разчитаме на Йосифов и Гоцев. Салпаров е либеро, Учиков диагонал, а Сеганов разпределител. 8:6 за "петлите" при първото техническо прекъсване в частта. Силно включване на Розалин, но отново изоставане за отбора ни 13:16 при втората техническа пауза в гейма. 25:20 за гостите в частта.

Треньорът Пламен Константинов даде шанс на Валентин Братоев и Розалин Пенчев като посрещачи в началото на третия гейм. Владислав Иванов пък зае позицията на либеро. Красимир Георгиев се включи като централен блокировач. По средата на частта Боян Йорданов замени Учиков. 16:15 за "петлите" при второто техническо прекъсване в гейма, здрава битка. 25:23 за Франция и убедителна победа в полза на гостите.

Утре нашите ще премерят сили с тима на Канада от 18:30 часа. В неделя отново от 18:30 "лъвовете" ще спорят със звездния състав на Бразилия. Двубоите са във Варна.

ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев връчи третия мандат на ИТН - хората на Слави го върнаха на мига. Президентът: Започвам срещи с потенциалните служебни премиери (СНИМКИ) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев връчи третия мандат на ИТН - хората на Слави го върнаха на мига. Президентът: Започвам срещи с потенциалните служебни премиери (СНИМКИ)