ИЗВЪНРЕДНО! Огромна грешка на Септември! ЦСКА с преднина до почивката

5704
на 11.08.2017

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

ЦСКА води с 1:0 на Септември до почивката в мач от шампионата. Голът за символичните гости стана в 44-ата минута. Когато вратарят на Септември сгреши при изнасяне на топката, а Пинто прати кълбото в опразнената мрежа. Малко преди това Дюлгеров стреля в гредата, а Каранга, Малинов и Меркадо също можеше да отбележат, но не сполучиха в завършващата фаза. ЦСКА има превес и във владеенето на топката и в резултата след 45-минути игра. "Червените" са близо до трета поредна победа в първенството.

Стартови състави:

Септември (4-2-3-1): 1. Валентин Галев, 18. Антони Иванов, 24. Богомил Дяков, 8. Борис Галчев, 11. Владислав Романов, 3. Даниел Георгиев, 20. Ишмаел Байду, 5. Петър Генчев, 23. Румен Трифонов, 13. Траян Траянов, 9. Мартин Тошев

Ст. треньор: Димитър Васев

ЦСКА (4-2-3-1): 30. Витаутас Черниаускас, 3. Антон Недялков, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 7. Кевин Меркадо, 11. Станислав Манолев, 20. Тиаго, 23. Александър Дюлгеров, 15. Кристиян Малинов, 9. Фернандо Каранга

Ст. треньор: Стамен Белчев

Стадион: “Васил Левски”, София

Начало: 21:00 часа

Съдия: Стефан Апостолов

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)