НАЙ-ВАЖНОТО

96958
на 07.12.2017
ИЗВЪНРЕДНО! След жестока драма! Радост за орлите в Лига Европа (ОБНОВЕНА)

Лудогорец завърши наравно 1:1 като гост на Хофенхайм във важен мач от груповата фаза на Лига Европа.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

В другия двубой от карето Истанбул Б победи с 2:1 Спортинг Брага. Така след драматичен развой, Брага печели първото място в групата с 10 точки. Лудогорец завършва на втората позиция с 9 пункта. Истанбул Б е трети в подреждането с 8 точки, а Хофе зае четвъртото място с 5 пункта. Спортинг и "зелените" се класират за 1/16-финалите на състезанието.

Немският опонент на "орлите" даде възможност за изява в мача на играчи, които не попадат често сред титулярите за срещите на отбора в Бундеслигата.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ХОФЕНХАЙМ: 36. Кобел, 4. Бичакчич, 6. Нордтвейт, 8. Полански, 20. Жул, 24. Хогма, 30. Окс, 31. Паслак, 34. Лоренц, 37. Хак, 42. Росипал

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 6. Натанаел, 12. Анисе, 18. Дяков, 30. Моци, 32. Пластун, 44. Горалски, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 93. Мисиджан.

Ситуацията в карето стана много сложна в развитието на заключителните двубои. Ранен гол в 10-ата минута за Истанбул Б срещу Спортинг Брага. Хофенхайм пък поведе в 25-ата минута срещу Лудогорец. Попадение на Окс в Германия, а малко преди това гол на Вишка в Турция. При подобно развитие на двете срещи, "орлите" щяха да отпаднат от турнира. До почивката и в двата мача не се стигна до нови попадения.

Добри новини за Лудогорец след подновяването на двубоите. Спортинг Брага изравни 1:1 на Истанбул Б. Гол на Раул в 55-ата минута. "Зелените" също стигнаха до изравнителен гол, Вандерсон вкара в 62-ата минута за 1:1 срещу Хофе. От немския тим претендираха, че бразилецът е нарушил правилата, играейки с ръка в положението, реферите обаче не отмениха попадението.

Драмата отново беше голяма, Истанбул Б поведе с 2:1 на Спортинг. Гол от дузпа на Емре в 77-ата минута. Кешерю пък получи червен картон в 83-ата минута на срещата между Хофе и Лудогорец. Нови попадения не бяха реализирани и така "орлите" се класират за 1/16-финалите на Лига Европа.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)