ИЗВЪНРЕДНО! Тежка битка между Лудогорец и Судува - Моци и Мисиджан герои за "орлите"! Херо с победен дебют в Разград (ОБНОВЕНА)

53231
на 17.08.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Тежка битка между Лудогорец и Судува - Моци и Мисиджан герои за орлите! Херо с победен дебют в Разград (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Милиони са на масата. Премията за влизане в груповата фаза на Лига Европа е 2.6 милиона евро. Това е гарантирана сума. Отделно следват поредица от бонуси. За победа в групите, за равенство, за първо или второ място в групите. За достигане на отделните етапи в директните елиминации.

Родният представител Лудогорец е много близо до пробив в надпреварата.

"Орлите" победиха с 2:0 Судува в първи мач от плейофите на турнира. Литовците отстраниха Сион в предния кръг и "зелените" нямат право на подценяване. Реваншът е след седмица в Литва.

А за срещата в Разград новият треньор на Лудогорец Димитър Димитров реши. Лукас Саша влезе на мястото на наказания Марселиньо. Така вместо подчертано офанзивната схема с Кафу, Марселиньо, Вандерсон и Кешерю, "орлите" излязоха с Мисиджан, Кешерю и Вандерсон в атака.

Както е известно, Кафу е трансфериран във Франция. Мисиджан се очертава негов заместник при "зелените". А Херо избра да уплътни повече халфовата линия - Саша, Дяков и Анисе в полузащитата. Което позволи и по-свободни включвания на крайните защитници Сисиньо и Натаниел. Пластун и Моци в центъра на отбраната на домакините, а Ренан на вратата.

Междувременно "орлите” откриха новия сектор "В". Добра новина за разградския тим.

В първите 25 минути на мача Лудогорец създаде само едно добро голово положение. Удар на Анисе не намери целта в 7-ата минута. Гостите се бранеха и разчитаха на кантраатаки. В 37-ата минута Сисиньо излезе на отлична позиция, но стреля високо над вратата. Преди това Анисе беше за втори път близо до гола. В 40-ата минута играчи на двата тима се спречкаха в центъра на терена. Меле на "Лудогорец Арена". Козмин Моци и Абу Бакар започнаха сериозен спор, секунди преди неприятната ситуация. И двамата видяха жълтия цвят на картона. Вандерсон шутира опасно до края на полувремето, но не съумя да реализира. В 45-ата минута Моци претендира, че е ударен от футболист на гостите. Съдията подмина положението. Така след здрава битка, много нерви и фаулове двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 0:0.

Второто полувреме започна с пропуски на Анисе и Кешерю, а Мисиджан нацели гредата. След 60 минути игра нулевото равенство обаче оставаше непроменено.

В 61-ата минута Козмин Моци с глава вкара важен гол за "орлите". Центриране на Сисиньо от фаул и Моци засече близо до вратата - 1:0. След това Вандерсон и Кешерю не съумяха да увеличат преднината на домакините, а Мисиджан в 76-ата минута с топовен изстрел прати кълбото в мрежата - 2:0. Жоао Пауло шутира в гредата в 89-ата минута. Така Лудогорец победи Судува с 2:0 и е близо до групи на ЕКТ.

Титулярите:

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 32. Пластун, 30. Моци, 6. Натанаел, 8. Лукас Саша, 12. Анисе, 18. Дяков, 93. Мисиджан, 88. Вандерсон, 28. Кешерю