ИЗВЪНРЕДНО! Тотална драма - Гришо се срина в Индиън Уелс! Луд мач - нашият пропусна куп златни възможности и е аут от турнира (ВИДЕО)

НАЙ-ВАЖНОТО

48274
на 15.03.2017

Григор Димитров загуби от Джак Сок в луд мач. Родният тенисист отпада след драма на корта - в среща от 3-ия кръг на Мастърса в Индиън Уелс.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Димитров пропусна 4 мачбола и е аут от турнира. 6:3, 3:6, 6:7 (7) в отделните части. Така Сок вече води с 3:1 победи в преките двубои с Гришо.

Сблъсъкът започна със сервис-гейм на нула за Григор. Сок също не изпита трудности при първото си подаване - 1:1. Последва оспорван гейм, в който Димитров не позволи да се стигне до брейк 2:1.

В този момент Григор осъществи важен брейк. 3:1 за Гришо, нашият тенисист е близо до спечелване на сет номер 1.

Ключов сервис гейм. 0:15, 0:30... и активизиране на Григор - ас за 15:30, отново ас за 30:30, 40:30, равенство, преднина за Димитров, гейм за Гришо. 4:1.

Последва маратонски гейм, в който Джак удържа подаването си. Резултат 4:2. Нов оспорван гейм, без пробив 5:2. 5:3. Григор сервира за сета. Димитров отрази възможност за брейк и спечели частта 6:3.

Вторият сет започна с подаване в полза на Сок. 1:0. Сервис-гейм и за Димитров - 1:1. Размяна на подавания 2:1, 2:2. 3:2. 3:3, 4:3.

В този момент Джак Сок проби за 5:3. Американецът сервира за сета и изравни резултата в частите - 1:1.

Решителният трети сет започна със сервис-гейм в полза на Гришо. След това последва маратонски гейм, брейк, затвърждаване на преднината и 3:0. Джак Сок спечели следващото си подаване 3:1. Димитров безупречен на сервис 4:1. 4:2. В този момент се зададе маратонски гейм и след близо 10-минутна битка за гейма опонентът на Гришо проби - 4:3.

4:4 - драма на корта. 5:4 за Димитров. Сок сервира за оставане в мача, Григор получи 3 поредни възможности да спечели срещата, но опонентът му съумя да удържи подаването си. 5:5. В сервис-гейма на Гришо също се стигна до възможност за брейк, родният тенисист успя да я отрази 6:5. Опонентът на Димитров отново сервира за оставане в двубоя. Гейм за Сок, 6:6 и тайбрек.

Джак Сок стартира с мини пробив в дългия гейм. Григор изостана с 0:1, последва 0:2, 0:3, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6,

Гришо поведе за първи път в тайбрека 7:6. 7:7. 7:8. 7:9. Победа за Джак Сок. Димитров отпада след луд мач.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)