ИЗВЪНРЕДНО! Тотална драма на "Армията" - меле! "Червените" бесни! ЦСКА... (ОБНОВЕНА)

137572
на 18.11.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Тотална драма на Армията - меле! Червените бесни! ЦСКА... (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

ЦСКА и Ботев (Пловдив) не се победиха в дерби от 16-ия кръг на Първа лига. Двубоят на "Армията" завърши при резултат 1:1. Сблъсъкът предложи спорно съдийство.

"Червените" са на 1 точки от Лудогорец във временното класиране, но "орлите" са с мач по-малко. Левски е на третата позиция. Четвърти в таблицата е Берое, а Ботев заема петото място в подреждането.

Домакините пропуснаха няколко изгодни положения за гол в началото на сблъсъка, така се стигна до 23-ата минута, когато Неделев реализира за Ботев - 0:1. Попадение от дузпа, бялата точка бе посочена за фаул на Бодуров срещу Виана. Ситуацията обаче е много дискусионна, "червените" могат да изявят претенции за симулация на Виана.

До края на полувремето столичани претендираха за неотсъдена дузпа при съприкосновение между Манолев и играч на "жълто-черните". До нов гол през първото полувреме не се стигна, така "канарите" имаха попадение преднина до почивката.

В началото на втората част домакините осъществиха натиск, но не съумяха да реализират попадение. Ботев отвърна с опасни контри. По този начин се стигна до 78-ата минута, когато Кулма проби по дясното крило, шутира остро, топката се отби в бранител на гостите и влетя в мрежата - автогол на Лазар Марин, 1:1. В края на мача и двата тима пропуснаха по няколко изгодни ситуации за гол, така срещата завърши при равенство.

След последния съдийски сигнал се осъществи леко меле в центъра на терена. Домакините претендират за съдийски отсъждания във вреда на ЦСКА, а в отсъствието на наказания Каранга, "червените" не съумяха да спечелят три точки на "Армията".

Ботев гостува на Септември в следващия кръг, а ЦСКА ще играе в Пловдив с Локомотив.

ЦСКА: 30. Черниаускас, 3. Недялков, 5. Бодуров, 6. Пинто, 7. Меркадо, 11. Манолев, 15. Малинов, 20. Тиаго, 21. Кубемба, 23. Дюлгеров, 25. Барт

БОТЕВ: 99. Чворович, 2. Панов, 18. Терзиев, 23. Минев, 24. Марин, 10. Юсеин, 17. Балтанов, 8. Неделев, 29. Ндонгала, 25. Стоянов, 9. Виана.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)