62582
на 28.09.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Тотална драма на Лудогорец Арена! Орлите... (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Лудогорец победи Хофенхайм с 2:1 в зрелищен мач от Лига Европа. Двубоят предложи драматичен обрат. Срещата започна неприятно за домакините, ранен гол в полза на Хофе. В 46-ата минута Дяков обаче реализира след мощен изстрел за 1:1. А Лукоки в 72-ата минута почти скъса мрежата за 2:1. Същевременно Брага победи Истанбул ББ с 2:1. Така Спортинг и разградчани заемат първите 2 места в групата след 2 изиграни кръга.

"Орлите" излязоха" без типичен централен нападател, Димитър Димитров - Херо избра наситена халфова линия. Мачът стартира отлично за гостите. Грешка в защитата на "зелените" във втората минута и гол на Кадержабек. Неточност на Моци в ситуацията.

Само няколко минути след попадението, Хофе пропусна добра възможност да удвои преднината си. След първоначалния шок, "зелените" съумяха да създадат няколко опасни положения. Но Анисе, Лукоки и Натаниел нямаха шанс пред гола. Така немският тим се оттегли на почивката с попадение преднина.

Секунди след началото на второто полувреме Дяков реализира ювелирен гол - 1:1. Броун показа класа, за да не позволи Хофе да поведе за втори път, а в 72-ата минута Лукоки вкара изключително красиво попадение за 2:1. Немският тим опита да изравни, но не се увенча с успех пред вратата на "орлите". Така разградчани се поздравиха с 3 точки в мача.

Лудогорец е с 4 точки след 2 изиграни кръга в групата. Хофенхайм още няма спечелен пункт. В следващия кръг "зелените" гостуват на Спортинг Брага, а Хофенхайм ще домакинства на Истанбул ББ. Брага е с 6 спечелени точки досега в карето, а тимът от Истанбул е с 1 пункт към момента.