Икономични победи за Челси и Арсенал

6556
на 17.12.2017

Действащият шампион Челси записа минимален успех над Саухемптън с 1:0 в мач от 18-ия кръг на английската Висша лига. Единственото попадение за победителите отбеляза Маркос Алонсо в края на първото полувреме, акцентира "Новспорт".

През първата част лондончани доминираха на терена, като опасности създадохда Педро, Темуе Бакайоко и Гари Кейхил. "Сините" бяха на ниво и през второто полувреме, но Азар, Мората и компания не успяха да стигнат до втори гол.

Междувременно Арсенал също записа победа с 1:0 над Нюкасъл. Попадението за момчетата на Арсен Венгер отбеляза Месут Йозил от воле в 23-та минута.