ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Инспекторите по „Контрол на храните” към Областна дирекция по безопасност на храните в Кюстендил дават дежурства за Никулден. Това съобщи д-р Велка Войнова, началник на отдел „Контрол на храните” към Областна дирекция по безопасност на храните – Кюстендил, предаде радо "Фокус".
препоръчано
"Дежурства ще имаме и днес, както и на 6 декември. Днес хората масово купуват риба за празника”, обясни д-р Войнова. Тя посочи, че рибата и рибните продукти трябва да се купуват само от регистрирани обекти, не от багажници, не от произволно изкарани търговски маси, защото потребителят също има своята отговорност. Сигнали за нередности може да се подават и на горещия телефон на агенцията.
свързани новини
Черен пазар удвои цената на БГ еврото, стартовият пакет стана 40 кинта
11916
преди 1 часа
Вежди показва 60 нови акварела в "Дървото"
10790
преди 5 часа
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
8333
преди 6 часа


