Испания не впечатли срещу Румъния в Клуж, Моци и Кешеру не играха

7555
на 28.03.2016

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Отборите на Румъния и Испания завършиха при резултат 0:0 в приятелската среща помежду си в Клуж. Мачът бе твърде спокоен и не предложи кой знае колко интересни моменти на зрителите, а равенството означава, че европейският шампион продължава да няма победа срещу северните ни съседи като гост в своята история. В шестте срещи между двата тима на румънска земя са регистрирани три поражения за "Ла Роха" и вече три равенства. Последният мач в Румъния между двата отбора преди срещата тази вечер бе през далечната вече 1987 година.

Звездите на българския шампион Лудогорец Козмин Моци и Клаудиу Кешеру останаха през всичките 90 минути на скамейката на резервите на Румъния.

В 33-ата минута изигралият своя мач №166 с националната фланелка вратар на Испания Икер Касияс направи отлично спасяване след далечен удар от въздуха на противников футболист. Касийяс нямаше много работа в двубоя и с днешното си участие легендата на Реал Мадрид стана играчът с най-много мачове за националния отбор на страната си в историята на европейския футбол. До този момент 35-годишният страж на Порто делеше рекорда с Виталийс Астафейвс, който има 165 срещи за Латвия. Все пак, трябва да се отбележи, че според други статистически данни Астафейвс е записал 167 мача за родината си.

В началото на втората част защитникът на Барселона Жерард Пике получи шанс да стреля от много добра позиция след изпълнение на корнер, но ударът му не затрудни стража на Фиорентина и румънския тим Чиприан Тетерушану. Малко след това пък Андоне нахлу опасно в наказателното поле на гостите, но стреля неточно отблизо. До края на двубоя двата тима не сътвориха почти нищо по-сериозно в атака и двубоят завърши без отбелязани голове.

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите
ПИК TV! Костадинов с култово предложение: ПП да се влее в ГЕРБ, а ДБ - в ДПС (ВИДЕО) ПИК TV! Костадинов с култово предложение: ПП да се влее в ГЕРБ, а ДБ - в ДПС (ВИДЕО)