Какво става на "Олимпико"? Байерн разгромява "мощната" Рома с 5:0 на полувремето!

3413
на 21.10.2014
Какво става на Олимпико? Байерн разгромява мощната Рома с 5:0 на полувремето!

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

С пет гола до 36-ата минута Байерн (Мюнхен) громи Рома с 5:0 като гост през първата част в двубой от Група "Е" на Шампионската лига. Ариен Робен откри в 9-ата, Марио Гьотце удвои в 23-ата, Роберт Левандовски в 25-ата даде класическа преднина на баварците, Робен в 30-ата минута и Томас Мюлер в 36-ата минута от дузпа направиха вечерта "черна" за домакините.

Отборът на Рома, който от началото на сезона гази всичко по пътя си, сега буквално не знае къде се намира.