Калинич блести срещу Волфсбург

5601
на 07.08.2017

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Хърватският нападател Никола Калинич, който е спряган за трансфер в Милан, изигра много силен мач за Фиорентина. Таранът на "виолетовите" донесе победата с 2:0 при гостуването в контролата на Волфсбург.

Деветката на Виола бе много активен, като пропусна две възможности за гол, но в 38-ата минута прати топката в мрежата. Той бе изведен зад защитата, като изпревари стража на домакините, след което с техничен удар се разписа.

През втората част Калинич продължи да тормози защитата в "зелено". Именно след една самостоятелна акция, подаде технично към Федерико Киеза, който с удар от 20 метра удвои в 50-ата минута, предава Спортал. Италианският национал прати топката първо в лявата греда, но след това коженото кълбо влезе във вратата.

Наставникът Стефано Пиоли бе изключително доволен от представянето на Фиорентина след срещата. Треньорът не скри желанието си, Калинич да остане на "Артемио Франки".

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)