Класика! Волейболните национали стартираха с 0:3 срещу Бразилия на турнира от Световната лига в Аржентина

Волейбол

14752
на 17.06.2017

Мъжкият национален отбор по волейбол на България стартира със загуба участието си в последния, трети турнир от груповата фаза на Световната лига.

В мач от група G1, който се изигра в Гордоба, Аржентина, избраниците на треньора Пламен Константинов отстъпиха на олимпийския шампион Бразилия с 0:3 гейма (15:25, 19:25, 22:25). Мачът продължи 77 минути.

Пламен Константинов даде шанс за изява на младите си играчи в тима, като най-резултатен с 11 точки бе Жани Желязков. С по 7 точки завършиха Тодор Скримов и Теодор Тодоров.

Цветан Соколов се появи в игра само в третия гейм от мача, а Георг Братоев и капитанът Виктор Йосифов така и не влязоха в игра.

За Бразилия Уолас де Соуза реализира 15 точки.

Тимът ни запазва шансове за класиране за финалите на Световната лига, като за целта трябва да постигне две победи в оставащите си два мача в Аржентина – тази вечер срещу Сърбия, и в неделя срещу Аржентина. Южноамериканците са без шансове за класиране за финалите.

САМО В ПИК TV! НСО дала секретна информация, че Гешев е следен от Мартин Нотариуса. Бившият главен прокурор: Потресен съм от некомпетентността на Атанас Славов! Борисов прави всичко само и само да не влезе в Магнитски (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! НСО дала секретна информация, че Гешев е следен от Мартин Нотариуса. Бившият главен прокурор: Потресен съм от некомпетентността на Атанас Славов! Борисов прави всичко само и само да не влезе в "Магнитски" (ВИДЕО)