BG EN

Кмет на село ще спасява училището: Търси 100 девойки за местните ергени

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Кмет на село ще спасява училището: Търси 100 девойки за местните ергени

6313
на 31.08.2015
Кмет на село ще спасява училището: Търси 100 девойки за местните ергени
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на петричкото село Ключ, Христо Марков, е измислил начин за спасяването на местното училище, пише Struma.com. Той търси под дърво и камък моми от цялата благоевградска област за стотината ергени с цел задомяване.

препоръчано

Иновацията му е плод на задълбочаваща се тенденция към застаряването на местното население, което с годините все повече набира скорост. И, за да бъде спасено местното школо, управникът му, умолява неомъжените девойки да дойдат в селото му и да си харесат някои от селските ергени.

Той е пресметнал, че при успешно реализиран брак, ще има достатъчно деца, с които да се захранва училището. Сега учениците от с. Ключ учат в съседното училище в село Скрът. Марков признава още, че в детската градина на родното му село сега посещават едва 23-24 деца.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК