Комфортна победа за Барса

8704
на 18.02.2018

Барселона спечели гостуването си на Ейбар с 2:0 в мач от 24-ия кръг на испанската Примера дивисион. Луис Суарес откри резултата за "каталунците" още в 16-ата минута. Лионел Меси изведе уругваеца от дълбочина и Суарес не пропусна да се разпише.

В 66-ата минута Ейбар остана с човек по-малко на терена, след като Ореяна получи втори жълт и съответно червен картон, акцентира "Новспорт". Резултатът се съхрани почти до края на двубоя, но в 88-ата минута Жорди Алба вкара второ попадение, с което подпечата победата на Барселона.

Така възпитаниците на Ернесто Валверде продължават да бъдат без поражение в шампионата, като са на върха с 62 точки. Ейбар има 35 и е на седма позиция.

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)