Кошмар за "росонерите"! Монтела аут!?

16824
на 22.10.2017
Кошмар за росонерите! Монтела аут!?

Милан изигра поредния си колеблив мач и завърши 0:0 като домакин на Дженоа. Срещата бе от 9-ия кръг на Серия "А". За "грифоните" като титуляр излезе българсият национал Андрей Гълъбинов. От 25-ата минута "росонерите" играха с човек по-малко, след като Бонучи получи директен червен картон.

След този двубой Милан заема незавидното, предвид средствата, които бяха похарчени през лятото, 11-о място, пише "Топспорт". Дженоа е 16-и с 6 пункта.

Срещата по всяка вероятност ще се окаже последна за треньора на миланския гранд Винченцо Монтела и той ще бъде уволнен.

Сблъсъкът започна с домакински натиск и в първите минути "росонерите" на три пъти стреляха по посока вратата на Матия Перин. В 16-ата минута Гълъбинов опита мощен удар, който срещна защитник.

В 25-ата минута Милан остана с човек по-малко. Тогава директен червен картон получи капитанът Леонардо Бонучи.  Бранителят удари с лакът Алеандро Роси, а след като съдията Пиеро Джакомели използва ВАР (Видео асистент рефер), го отстрани от игра.

До края на полувремето домакините владееха инициативата, но Рикардо Родригес и Бонавентура не успяха да се разпишат.

Второто полувреме "грифоните" бяха по-дейният отбор, като Роси и Таарбат пропуснаха добри възможности за гол.

В 52-ата минута Андрей Гълъбинов бе заменен от Джанлука Лападула.

В последните минути от срещата Милан тръгна да търси победата. Фабио Борини и Сусо обаче пропиляха отдалите им се възможности и така срещата завърши 0:0.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)