Кошмар! Тони Адамс дебютира начело на Гранада с домакинско 0:3 срещу Селта

СПОРТЪТ ДНЕС

5828
на 17.04.2017

Новият треньор на Гранада Тони Адамс едва ли ще иска да си спомня официалния си дебют начело на тима.

В мач от 32-ия кръг на шампионата на Испания Гранада загуби у дома от Селта с 0:3.

Жозабед в 23-ата минута, Марсело Диаз в 73-ата и Клаудио Беавю в 76-ата минута вкараха головете за гостите от Виго.

След 20-ата си загуба воденият от Тони Адамс отбор на Гранада е на 19-ата позиция в класирането, на десет точки от намиращия се над чертата в момента отбор на Леганес.

Селта регистрира 13-а победа, като е на 10-о място и е с мач по-малко.

Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ