Край на серията! ЦСКА-София със загуба! Изгонен от "червените" герой за Верея

43717
на 06.08.2016
Край на серията! ЦСКА-София със загуба! Изгонен от червените герой за Верея

Край на серията от официални мачове на ЦСКА-София без загуба. "Червените" инкасираха поражение с 0:1 като гости на Верея, а бившият "армеец" Момчил Цветанов е с основна роля за победата на новаците в елита.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Резултатът бе открит в 5-тата минута, когато Момчил центрира от фаул в наказателното поле на ЦСКА-София, където Недялков не успя да изчисти добре топката. Владимир Зафиров след това опита да отправи удар, но кълбото попадна в Амаду Сукуна, който преодоля трима футболисти на ЦСКА и с диагонален удар изпрати топката във вратата на Георги Китанов.

"Армейците" пропуснаха няколко възможности да изравнят резултата до почивката  и така Верея се оттегли с аванс на полувремето.

В 64-тата минута гостите останаха с човек по-малко на терена. Червен картон на Гълъбов като Момчил Цветанов отново бе с главна роля при атаката на новаците в елитния ни шампионат.

ЦСКА-София опита да осъществи обрат до края на мача, но Аясс и Диого нямаха късмет пред гола. Така Верея постигна историческа за тима победа срещу "червените".

ВЕРЕЯ: 1. Колев, 21. Илиев, 3. Зафиров, 25. Ангелов, 5. Мунин, 15. Слаев, 9. Сукуна, 10. Елиаш, 7. Цветанов, 77. Педро Еуженио, 32. Калоянов

ЦСКА-СОФИЯ: 12. Китанов, 2. Атанасов, 4. Чорбаджийски, 28. Гълъбов, 3. Недялков, 15. Малинов, 8. Галчев, 7. Виана, 10. Арсенио Нунеш, 19. Десподов, 9. Пр. Йорданов

Стадион: "Берое", Стара Загора

Съдия: Станислав Тодоров

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)