Кротоне измъкна точка от Ювентус в шампионата на Италия

СПОРТЪТ ДНЕС

6420
на 19.04.2018

Отборите на Кротоне и Ювентус завършиха наравно 1:1 в мач от междинния 33-и кръг на футболния шампионат на Италия.

Гостите от Торино поведоха в резултата в 16-ата минута с попадение на Алекс Сандро. В 65-ата минута Сими възстанови равенството.

В същото време тимът на Наполи се възползва по най-добрия начин от грешната стъпка на Ювентус, като победи у дома Удинезе с 4:2.

Гостите от Удине на два пъти повеждаха в резултата чрез Якуб Янто в 41-ата и Сванте Ингесон в 55-ата минута. Лоренцо Инсине в 45-ата минута направи 1:1, а Раул Албиол в 64-ата минута – 2:2.

Голове на Аркадиуш Милик в 70-ата минута и на Лоренцо Торели в 75-ата минута осигуриха трите точки за Наполи. Така Наполи се приближи на четири точки зад лидера Ювентус.

Фиорентина – Лацио 3:4

Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ