Кузманов отпадна на 1/4-финалите на двойки в Сантяго

4766
на 16.11.2017

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Димитър Кузманов отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове от сериите "Чалънджър" в Сантяго (Чили) с награден фонд 50 хиляди долара и гостоприемство.

Българинът и Гонзало Оливейра от Португалия загубиха от бразилците Гилерме Слесар и Фабрисио Нейш с 1:6, 3:6 за 54 минути, след като допуснаха четири пробива в мача, предава Спортал.

СКАНДАЛ В ПАРЛАМЕНТА: Прекратиха заседанието заради Манол Пейков и Възраждане - екшънът се прехвърли в кулоари (ВИДЕО) СКАНДАЛ В ПАРЛАМЕНТА: Прекратиха заседанието заради Манол Пейков и "Възраждане" - екшънът се прехвърли в кулоари (ВИДЕО)