BG EN

Къща горя снощи в Дупница

ЧАС ПИК

Къща горя снощи в Дупница

6556
на 14.03.2016
Къща горя снощи в Дупница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Третият етаж от къща изгоря снощи на Сирни Заговезни при пожар в град Дупница. Огънят пламнал към 18.30 в 3-етажна къща на ул. "Св. Иван Рилски", пожарът е загасен, няма пострадали, предаде БГНЕС.

препоръчано

Според живущи в къщата, пожарът е възникнал на третия етаж поради късо съединение в електрическата инсталация. 

Огнеборците от Дупница са загасили пожара, въпреки силния вятър, обитателите на 3-етажната къща в района на жп-гарата са я напуснали навреме.

Напълно е изгоряла покривната конструкция, покъщнина. Към 7.45 часа тази сутрин излезе силен вятър и от задната страна на горялата снощи къща отново започна да пуши. 
Причините за пожара са в процес на изясняване, наводнени при гасенето са етажите под изгорелия таван.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК